
Hajnal Márton: Élő adásban bukott meg a Fidesz
Fekete Ádám–Laboda Kornél: A csatorna – DEKK Színház, TÁP Színház
Legalábbis az a Fidesznek hívott és Fekete Ádám által játszott ripacskodó, absztrakt entitás, amelyiknek csak rossz poénokat tudott írni az állami tévé, egyébként pedig a magyar néppel közösen, Orbán Viktor mellkasából szopik… Kissé zavarosnak hat? Pedig még csak két percet írtam le A csatorna című darabból.


